January 22, 2015

GreenПривет всем!
Сегодня четверг и по правилам моего марафона - зеленый цвет. Решила подготовить небольшую "нарезку" из моих листочков, которые я обычно применяю в работах.
Кстати, какое-то время назад я готовила мастер-класс по листикам, если вам интересно, то загляните сюда.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hello!
It's Thursday and according to my promise to show you new color in my quilling everyday, it's time for green. I decided to make a short presentation with my collection of green leaves. Of course not all of them are here, for exaple one of the type you can find here ---> tutorial.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witajcie!
Dziś już czwartek, a to oznacza, że nadszedł czas pokazać coś zielonego :) Przygotowałam krótka prezentację z moimi listkami. Owszem, nie jest to pełna wersja, postaram się zrobić taką dla Was, moze nawet z kursami jak je wykonać krok po kroku. Co Wy na to? A w tej chwili jeden z takich kursików dostępny tutaj ----> kurs na listki.


3 comments:

  1. Bardzo piękny iczytelny kursik. Już kiedyś tez takie listki robiłam. Dziękuję i pozdrawiam

    ReplyDelete
  2. Dzisiejszy dzień pominę, chociaż w sumie moje zdjęcie na Instagramie z poniedziałku się łapie pod zielony ;) Za to jutro w promocji dwie kartki z żółtymi kwiatami będą ;) Super filmik i listki. Pomysł na zabawę też, chociaż jakoś mało osób bierze udział, może za późno ogłosiłaś, albo instagramu nie mają - w sumie do niedawna sama nie miałam konta na nim ;) pozdrawiam

    ReplyDelete
  3. Nie jestem w temacie ale listki z kursu są rewelacyjne, warte zapamiętania na przyszłość :) kursów nigdy za wiele!

    ReplyDelete