April 30, 2016

Liwia & Zuzia


[RU]     Большое спасибо за все прекрасные слова, которые вы пишите мне! Это вдохновляет!
Сегодня знакомлю вас еще с двумя "девочками", это Ливия и Зузя  - милый молодые польки, которым годик и три :) Теперь у них будут вот такие именные веночки из квиллинговых цветов.

[PL]      Bardzo Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które dostaję od Was! To inspiruje mnie tak mocno, że chcę szybciej usiąść do nowych projektów :) 
A dziś pokażę rameczki dla Liwki i Zuzi, dwójki małych ślicznotek! Liwka jest młodszą siostrą Zuzi i ma roczek (mniej więcej :P), Żuzia natomiast jest troszkę starsza i ma bardzo wesoły charakter, myślę, że takie jaskrawe barwy będą pasowały do jej pokoju.  Rameczki już w drodze i mam nadzieję, że za chwikę dostanę wiadomość czy się podobały czy nie :)

[EN]      I want to say "Thank you!" for all nice comments! It is very important for me!
I like to make wreaths very much and I think that these framed wreaths are a very nice gift for young Ladies. This time I made such for sisters Liwia and Zuzia. Enjoy the pictures!5 comments:

 1. Będę się powtarzać - piękna praca :)

  ReplyDelete
 2. Ta dla Zuzi. Tak jakbyś zamknęła kawałek łąki na tym niewielkim formacie Sztuki. Kolejny raz jestem zachwycona zarówno całością jak i każdym jednym detalem prac.
  Przy okazji dziękuję za zaproszenie na warsztaty! :)

  ReplyDelete
 3. Pani prace są cudowne.Nie mogę oderwac oczu.Kwiaty i te słowa "pisane papierem", wszystko jest takie perfekcyjne.Szkoda, ze ja tak nie potrafię..😂

  ReplyDelete
 4. Fantastyczne!!! Przepiękne kolory i cudne wianuszki. Nieustannie podziwiam precyzję - mistrzostwo!

  ReplyDelete
 5. Fantastyczne!!! Przepiękne kolory i cudne wianuszki. Nieustannie podziwiam precyzję - mistrzostwo!

  ReplyDelete